+90 545 421 90 48 pdugurcan@gmail.com
                Başarıya Ulaştıran Yol Arkadaşlığı
WhatsApp Mesaj

>> Hızlı Okuma Eğitimi

Hızlı Okuma Eğitimi; Kişinin göz kaslarını ve gözün görüş açısını geliştiren, okuduğunu anlamayı sağlayan bir eğitim sistemidir.


Hızlı Okuma Eğitimi; Duyulardan hafızaya kadar bütün algıyı geliştirir. Beyin normal çalışmasından daha hızlı çalışır. Hızlı okumayı gerçekleştirirken görme yetisi de gelişir.


Bu eğitimin amacı kelimelerinin daha geniş alanda görülebilmesini sağlamaktır. Bu eğitim, gözlerle zihnin koordine bir şekilde çalışmasını amaçlar. Odaklanma problemi ortadan kalkar. Algı açılır. Hafıza güçlenir. Kıza sürede çok daha fazla bilgiye ulaşım sağlanır.


 

=- Hem Hızlı Hem de Anlayarak Okuyabilirsiniz....

 

 

 

 

Eğitim çağındaki öğrencilerin hızlı okumaya ve aynı anda anlamaya büyük ihtiyaç duyarlar. Hızlı okuma eğitiminden sonra başarı katlanır. Çok fazla pratik ile okuma yanlışları azalır. Beyni iki yönlü kullanmayı öğrenirler.


Kitap okuyan bireyler, her zaman bir adım öndedir. Gençler kendini rahatça ifade edebilme yeteneği kazanır. Hızlı kitap okuma yeteneği kazanıldığı takdirde okunan kitap sayısı da artacaktır. Atalarımış ne demiş "" Çok gezen değil, çok okuyan bilir".