+90 545 421 90 48 pdugurcan@gmail.com
                Başarıya Ulaştıran Yol Arkadaşlığı
WhatsApp Mesaj

>> Tercih Danışmanlığı

Zorlamayala yapılan tercih, asla bir tercih değil, gerçek manada tercihsizlitir.


Tercih Danışmanlığı; Öğrencilerin meslek seçimi ve bu meslek doğrultusunda üniversite seçiminde kararsız kalmalarının önüne geçmek yapılan danışmanlıktır. Öğrenciler kendilerine ve gelecek vizyonlarına en uygun mesleği seçerken, onlara yol göstericilik yapmaktır.


Üniversite sınavına giren ve bir üniversiteye yerleşmek isteyen öğrencilere, Üniversite tercih listesi yapmak isteyen öğrencilere ve Üniversiteler hakkında bilgi almak isteyenler öğrencilere danışmanlık hizmeti veriyoruz.


 

=- Doğru Tercih Yapmanız İçin, Buradayız.....

 

 

 

 

Üniversite Tercih Danışmanlığı ile; Doğru, uygun ve sağlıklı bir üniversite tercihi yapabilir, Üniversiteler hakkında detaylı bilgi alabilir, Üniversite konusundan isteklerinizi ve önceliklerizi belirleyebilirsiniz.


Doğru bir kariyer planmasında öğrencinin hangi yöne eğilimli olduğunu tespişt etmek birinci önceliktir. Aileler; çocuğunun doktor, mühendis, öğretmen gibi daha geniş kapsamlı olarak ele alınan meslekleri tercih etmelerini isterken, bu meslekte başarılı olup olmayacaklarını göz ardı etmektedirler. Önemli olan, öğrencinin ileride severek yapacağı ve başarılı olacağı mesleğe yöneltilmesidir.