+90 545 421 90 48 pdugurcan@gmail.com
                Başarıya Ulaştıran Yol Arkadaşlığı
WhatsApp Mesaj

>> Özel Ders

Halk arasında sıklıkla kullanılan bir söz vardır. "Balık vermek değil, balık tutmayı öğretmek".


Özel derslerimizde, balığın nasıl tutulacağını anlatıyoruz. Yani; öğrencilerin kendisini, çevresini, arkadaşlarını ve sınav sistemini tanımalarına yönelik bilgiler veriyoruz.


Sınava hazırlanırken faydalanabileceği yol haritası niteliğinde bilgiler, sınav sonrası süreçte kariyer planlaması için ihtiyaç duyacağı bilgiler, sınava ilişkin motivasyon sağlama, istediklerini gerçekleştirebilme gücünü el de edebilme, zorluklar karşısında dirençli hâle gelebilmme ve hayatı daha planlı yaşamayı sağlama yolunda etkin bilgiler veriyoruz.


 

=- Eğitimle, Başarılmayacak Hiç Bir Zorluk Yoktur....

 

 

 

 

Özel ders sonucunda öğrencilerimiz sorumluluk sahibi olmayı, zaman iyi yönetmeyi, planlama yapmayı, sabırl ve kararlı olmayı, stresi yönetebilmeyi, Odaklanma becerisi kazanmayı, olumlu bir benlik algısı oluşumunu, kaygılandığında durum değerlendirmesi yaparak kaygısını yönetmeyi, çalışkanlığı, kendisini geliştirmek için çaba sarf etmesini, çevresel koşulları yönetmeyi, krizleri fırsata çevirmeyi ve insanları hatalarıyla sevmeyi öğrenir.


Başarılı olmak, Nobel almak değildir. Başarılı olmak ailenize, memleketinize, vatanınıza, insanlığa hizmet etmek demektir. Nobel önemlidir ama Nobel’den daha önemli şeyler vardır. Ailenize, memleketinize, insanlığa katkınız olursa bu çok önemlidir ve gayemiz bu olmalıdır. Çalışırsanız Nobeller kendiliğinden gelir. (Prof. Dr. Aziz Sancar)